NABORY NA SZKOLENIA SPECJALIZACYJNE ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ W 2018 r. w MAŁOPOLSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBIE PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W KRAKOWIE

NABORY NA SZKOLENIA SPECJALIZACYJNE ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ W 2018 r.

SZKOLENIA SPECJALIZACYJNE

W związku z wygranym postępowaniem przetargowym na wybór organizatorów kształcenia podyplomowego, prowadzących szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych, Małopolska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, że ogłasza nabór na specjalizacje w dziedzinach:

• Pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek,
  • Pielęgniarstwa chirurgicznego dla pielęgniarek,
  • Pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek,
  • Pielęgniarstwa pediatrycznego dla pielęgniarek,
  • Pielęgniarstwa psychiatrycznego dla pielęgniarek,
  • Pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego dla położnych,
  • Pielęgniarstwa neonatologicznego dla pielęgniarek i położnych.

Planowany czas trwania specjalizacji: 20.10.2018 r. – 31.05.2020 r.

Rejestracja na specjalizacje prowadzona jest wyłącznie przez
System Monitorowania Kształcenia SMK [ => LOGIN].

Do wniosku zgłoszeniowego na specjalizację wysyłanego poprzez SMK należy załączyć dokument potwierdzający co najmniej 2-letni staż pracy w zawodzie, w okresie ostatnich 5 lat.

Wnioski na specjalizacje wysłane wyłącznie do 2 PAŹDZIERNIKA 2018 r. poprzez SMK zostaną zweryfikowane i dopuszczone do postępowania kwalifikacyjnego w formie egzaminu wstępnego.

Osoby dopuszczone do egzaminu wstępnego zostaną mailowo poinformowane o szczegółach dotyczących egzaminu wstępnego.

Terminy egzaminów wstępnych na poszczególne dziedziny specjalizacji oraz literatura do egzaminu zostaną podane na stronie internetowej MOIPiP (www.moipip.org.pl) 19 września 2018 r.

UWAGA!!!
Do specjalizacji dofinansowanej ze środków publicznych może przystąpić pielęgniarka, położna, która w ciągu ostatnich 5 lat nie odbywała specjalizacji dofinansowanej ze środków publicznych, przy czym przez „odbywanie specjalizacji” rozumie się również rezygnację ze specjalizacji, a także sytuację trzykrotnego uzyskania niepomyślnego wyniku z egzaminu państwowego.