Szanowni Państwo,
Zaproszamy do wysłuchania podcastów:
1. Co i jak mówić, aby przekonać pacjentów do szczepień skojarzonych? Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, patronat merytoryczny Polskiego Towarzystwa Położnych. W podcaście wzięły udział dr hab. n. o zdr. Beata Pięta, Prezes polskiego Towarzystwa Położnych oraz Dorota Uliasz, psycholog i szkoleniowiec.
Dodatkowo byłabym wdzięczna za umieszczenie banneru z zaproszeniem (załączam dwie jego wersje w pionie i poziomie - do wyboru) i podlinkowanie baneru do strony z wydarzeniem/podcastem:
https://edukacjapacjenta.pl/szkolenia/260
Informacja do ewentualnego wykorzystania:
Serdecznie zapraszamy wszystkie położne do udziału w wyjątkowym podcaście, w którym poruszymy temat skutecznej komunikacji z pacjentami na temat szczepień skojarzonych. Dowiecie się, jakich argumentów używać i w jaki sposób formułować przekaz, aby budować zaufanie i skutecznie przekonywać pacjentów do ochrony zdrowia poprzez szczepienia. To doskonała okazja, by doskonalić swoje umiejętności w zakresie rozmowy o szczepieniach i zyskać nowe narzędzia do pracy z pacjentami.
2. Jak powinna przebiegać rozmowa położnej z pacjentami o meningokokach, gdy liczy się czas?Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, patronat merytoryczny Polskiego Towarzystwa Położnych. W podcaście wzięły udział dr hab. n. o zdr. Beata Pięta, Prezes polskiego Towarzystwa Położnych oraz dr n. med. Justyna Tymińska, lekarz medycyny rodzinnej.
Dodatkowo byłabym wdzięczna za umieszczenie banneru z zaproszeniem (załączam dwie jego wersje w pionie i poziomie - do wyboru) i podlinkowanie baneru do strony z wydarzeniem/podcastem:
https://edukacjapacjenta.pl/szkolenia/261
Informacja do ewentualnego wykorzystania:
Z radością zapraszam wszystkie położne do udziału w specjalnym podcaście poświęconym kluczowym aspektom rozmowy z pacjentami na temat meningokoków. Omówimy, jak w sytuacjach, gdzie czas odgrywa decydującą rolę, prowadzić dialog z empatią, precyzją i skutecznością, aby zapewnić pacjentom niezbędne wsparcie i informacje. To wyjątkowa okazja, by pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w obszarze komunikacji medycznej, która może uratować życie.
Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Sowa
iLCS – Marynarska 14 | Warszawa 02-673
Office: +48 22 253 68 12 | Mobile +48 696 441 550
Internet: www.ilcs.pl