Praca dla pielęgniarek i pielęgniarzy

Serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnie pracujących zawodowo pielęgniarzy i pielęgniarki, a także też tych, co dopiero rozpoczynają swą ścieżkę kariery do naszych cyklicznych spotkań rekrutacyjnych online, odbywających się w każdy ostatni poniedziałek miesiąca w godzinach 10:00-11:00.  Najbliższe spotkanie już 30 października!

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania!

Obecnie oferujemy pracę w kilku oddziałach naszego Szpitala:

Pediatrii, Chirurgii Dziecięcej, Urologii, Kardiochirurgii, Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Stacji Dializ, Laryngologii, Chorób Wewnętrznych z Pododdziałami, Chirurgii Naczyniowej,  Bloku Operacyjnym.

Dla zainteresowanych prezentujemy również krótki film o kulisach pracy pielęgniarek i pielęgniarzy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu, dostępny pod linkiem: https://youtu.be/tJ-NcjJPl-Q

W załączeniu publikujemy także plakat informacyjny oraz oferty pracy z głęboką prośbą o ich udostępnienie na stronie internetowej izby oraz tablicach ogłoszeniowych.

Zaangażowanym serdecznie dziękujemy!